Tule korralda ettevõtte koosolek meil!

2016 aastast alates saab pidada ka väikse seltskonnaga sündmusi me pargis. Pakkuda on eraldi hoone, kus võimalus pidada seminar ja  pärast-töine üritus mängude ja muusika saatel. Avatud baar, toitlustamine. Kui pakub huvi, võtke ühendust, et koos planeerida teile sobiv sündmus.

Broneeri kasvõi terve park oma firma suveürituse läbiviimiseks. Park on ainult teie kasutada kui inimesi on 1500 või rohkem.
Kui aga vähem, siis tuleb parki jagada tavakülastajatega.
Eripakkumisi võib küsida mai kuu lõpuks või septembri alguseks planeeritud sündmustele.

 


HEAD UUDISED!
2015 aasta tuli meil uue teenusega. Nimelt sai valmis ehitatud Saaremaa meeste abiga kämpingud, et kaugemast kandist tulija saaks vajadusel meie juures ööbida. Ja kui keegi peaks reisima matkaautoga, siis on sellest aastast olemas ka väike vajalike lisavõimalustega karavanipark, kus peatuda.

Vaata lähemalt KÄMPING JA KARAVAN
  Meeldejääv sünnipäev Vembu-Tembumaal. 

  Broneerime teile katusealuse laua, kus kõrval on ka grill. Kehvema ilma korral saab laua katta ka meie toidutoas. Saame teile pakkuda ka soovi korral osalist toitlustust. Mänge me ei korralda, sest park on täis erinevaid atraktsioone ja lapsi on raske koos hoida, kõigil erinevad soovid, huvid. Saame kokku leppida pildistamise meie maskottidega.
Parimate soovidega             

Vembu-Tembumaa